Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo DUD KEP - Kongres edukacji pozaformalnej Watchdog - samorządu gospodarczego Projekt Przepis na Rozwój
Status: Aktualne
Ilość dni: 1

[23.11] 21 listopada odbyła się w Poznaniu czwarta już konferencja z serii Usługi Rozwojowe 2018 skierowana do podmiotów świadczących usługi szkoleniowe, coachingowe czy doradcze.

Konferencja była kolejną okazją do spotkania z ludźmi rezprezentującymi branże rozwojową. Mogliśmy porozmawaiać nie tylko o nowościach czy systemach podmiotowego finansowania, ale także poznać wyniki badań sektora szkoleniowo-rozwojowego prowadzonych przez PARP czy zmiany jakie są planowane w Bazie Usług Rozwojowych. To był idealny moment do zastanowienia się jak istotną rolą jest jakość usług rozwojowych oraz jakie korzyści wynikają z certyfikacji jakości.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, a partnerom za współpracę.

W Poznaniu nie zabrakło ciekawych prezentacji, dyskusji merytorycznej i wielu pytań jakie uczestnicy zadawali przedstawicielom PARP i DEKRA Certification. W czasie przerw była okazja na filiżankę kawy lub herbaty, ale również czas na rozmowy i wymianę opinii dotyczących m.in. współpracy podczas realizacji projektów związanych z finansowaniem usług rozwojowych. Nieobecnych pozdrawiamy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Na tym jednak nie kończymy naszego cyklu. Jeszcze w tym roku zapraszamy Państwa na ostatnie dwa spotkania pn. "Usługi Rozwojowe 2018".

Najbliższe konferencje planujemy w:

Krakowie - 28 listopada Gdańsku - 5 grudnia

U nas wciąż mnóstwo interesujących wydarzeń, polecamy więc śledzić naszą stronę internetową oraz profil na facebook'u. Tam zawsze znajdziecie Państwo wszystkie bieżące informacje.

Szczegóły dostępne także w naszym kalendarium wydarzeń.

Zobaczcie jak było w Poznaniu:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.