Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Watchdog - samorządu gospodarczego
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[23.08]

Serdecznie zapraszamy 19 września do Warszawy na wyjątkowe wydarzenie - Kongres KEP 2019: „Rozwój kompetencji menedżerskich”. To drugi dzień naszego cyklicznego Kongresu, święta branży usług rozwojowych.

W programie Kongresu przewidzieliśmy debatę liczących się i rozpoznawalnych ekspertów związanych z edukacją menedżerską i praktyków zarządzania. Zamierzamy odpowiedzieć na pytanie dokąd zmierza rozwój menedżerów? Jakie wyzwania się z tym wiążą? W co powinien być „wyposażony” kompetentny menedżer w dobie digitalizacji i przemysłu 4.0? Jakie kompetencje decydują o skuteczności zarządzania firmą i sukcesie biznesowym?

Przewidzieliśmy również pracę w przestrzeni otwartej z udziałem uczestników - zajmiemy się wybranymi kompetencjami menedżerów, m.in. nowoczesnym zarządzaniem strategicznym, zarządzaniem różnorodnością, kompetencjami społecznymi liderów. Debaty poprzedzi przegląd światowych trendów w rozwoju kompetencji menedżerskich.

Wśród prelegentów m.in. Jacek Santorski, prof. Andrzej Koźminski, prof. Andrzej Blikle, prof. Jan Fazlagić, Joanna Heidtman, dr Witold Jankowski.

Specjalnie dla „biznesu” przygotowaliśmy dedykowana podstronę, z wydzielonym programem i odrębną rejestracją uczestników – proponujemy z niej korzystać, zapraszając klientów i partnerów biznesowych.

Zapraszamy do udziału w Kongresie.

Kongres 19.09.2019 - Szczegóły i rejestracja
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.