Logo DUD Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 KEP - Kongres edukacji pozaformalnej Watchdog - samorządu gospodarczego
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[25.05]

W dnia 15 i 16 maja w PARP odbyły się spotkania dla różnych grup interesariuszy, na których zostały zaprezentowane wstępne wyniki i poszczególne wskaźniki, które w ramach badań przekrojowych będą monitorowane do 2023 roku. Spotkania, w których m.in. brał udział Andrzej Lech, były okazją do zgłoszenia wielu uwag i sugestii po katem prezentacji rezultatów już zakończonego badania, jak też dalszych udoskonaleń w następnych edycjach i pośrednich badaniach śródokresowych. Warto dodać, że w debacie nad zmodyfikowaniem badania BKL w 2017 udział PIFS był znaczny i przyczynił się do wielu pozytywnych zmian.

Oficjalna prezentacja wyników jest zapowiadana na 20 czerwca w Warszawie. Warto śledzić informacje na ten temat na stronie PARP.

25 maja 2018 r.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.