Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Zrealizowane
Rodzaj: On-line
Data wydarzenia: 07-08-18
Miasto: Webinarium on-line
Ilość dni: 1

Webinar poprowadzi Andrzej Lech, Dyrektor ds. Statutowych PIFS. Rozpoczęcie o godz. 11, czas trwania ok. 2h.

Zapraszmy do udziału w webinarze, a na zachęte dodamy, iż Zintegrowany System Kwalifikacji ma rangę ustawy, więc choć jeszcze słabo spopularyzowany i rozwinięty, wymagający sporych poprawek, będzie coraz silniej oddziaływał na sferę publiczną i na nasz rynek. A jeśli tak, to nie jest dla nas obojętne, co się w nim znajdzie, jaka będzie tego jakość i kto to będzie robił. Spełniając pewne wymogi ustawy może to robić praktycznie każdy. Ale to my mamy w tym swój szczególny interes i solidne kompetencje.

Należy się liczyć z faktem, ze w nieodległej perspektywie, wszelka pomoc publiczna (w tym środki UE) na rozwój i podnoszenie kompetencji, będzie kierowana na usługi prowadzące wprost do uzyskiwania kwalifikacji włączonych do ZSK. Co to może oznaczać dla firm rozwojowych, łatwo przewidzieć. Nie warto stać zupełnie z boku i czekać, jak rynek urządzać będą inni.

Członków PIFS zapraszamy bezpłatnie, instytucje niebędące Członkami PIFS mogą „testowo” uczestniczyć w jednym webinarze (nie dotyczy webinarów informacyjnych o SUS 2.0.).

Nasze webinary są realizowane dzięki wsparciu ze strony firmy DEKRA Polska, której bardzo dziękujemy za pomoc.

Zarejestruj się Wymagania systemowe
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.