Logo DUD Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 KEP - Kongres edukacji pozaformalnej Watchdog - samorządu gospodarczego
Status: Aktualne
Ilość dni: 1

[7.09] 6 września 2018 r. odbyła się we Wrocławiu konferencja Dolnośląskie Usługi Rozwojowe 2018. To druga po Łodzi konferencja realizowana w cyklu "Usługi Rozwojowe 2018" skierowana do podmiotów świadczących usługi szkoleniowe, coachingowe czy doradcze.

Konferencja była znakomitą okazją do porozmawiania o nowinkach branżowych, systemach podmiotowego finansowania, poznania wyników badania sektora szkoleniowo-rozwojowego prowadzonych przez PARP, nowościach planowanych w BUR czy istotną rolą certyfikacji jakości usług rozwojowych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, a partnerom za współpracę.

Ciekawe prezentacje, ożywiona dyskusja merytoryczna i szereg pytań jakie była okazja zadać bezpośrednio przedstawicielom PARP czy DEKRA Certifications, to tylko część czasu jaki spędziliśmy podczas tego spotkania. W czasie przerw była okazja nie tylko na mocną filiżankę kawy, ale rozmowy i wymianę doświadczeń dotyczących m.in. współpracy podczas realizacji projektów związanych z finansowaniem usług rozwojowych. Nieobecni niech żałują, że nie dotarli.

Na tym jednak nie kończymy. Jeszcze w tym roku zapraszamy Państwa na kolejne spotkania z cyklu "Usługi Rozwojowe 2018".

Najbliższe konferencje planujemy w:

  • Warszawie - w październiku
  • Krakowie - w listopadzie
  • Katowicach - w listopadzie
  • Gdańsku lub Poznaniu - w grudniu

Prosimy uważnie śledzić informacje na naszej stronei internetowej oraz facebook'u. Już wkrótce podamy szczegóły i uruchomimy pierwsze strony rejestracyjne.

Tak było we Wrocławiu:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.