Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo Projektu przepis na menadżera logo Innowacja Edukacyjna Roku logo Facebook logo Linkedin logo Serwisu You Tube
Status: Aktualne
Rodzaj: Stacjonarne
Data wydarzenia: 18-09-18
Miasto: Toruń
Ilość dni: 1

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Uniwersytet Jagielloński zapraszają na konferencję prezentującą wyniki badania Bilans Kapitału Ludzkiego (BKL). To jedno z największych polskich badań w obszarze rynku pracy.

Bilans Kapitału Ludzkiego jest przeprowadzony w trzech modułach: ludność, pracodawcy, sektor szkoleniowo – rozwojowy i jest realizowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim od 2009 roku. Podczas konferencji eksperci przedstawią kwestie związane z kształtowaniem kompetencji w odpowiedzi na potrzeby rynku pracy, przyjrzą się zarządzaniu strategicznemu kapitałem ludzkim w firmach i rozwojowi kompetencji osób dorosłych.

18 września 2018 r., Hotel Mercure Toruń

Serdecznie zapraszamy!

Więcej o Kongresie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.