Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo DUD KEP - Kongres edukacji pozaformalnej Watchdog - samorządu gospodarczego Projekt Przepis na Rozwój
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[14.09]

Paweł Chorąży, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, który przewodniczył także Komitetowi Monitorującemu PO WER, odchodzi z resortu. Odnotowujemy to wydarzenie z uwagi na długoletnie relacje, jakie łączyły nas z Dyrektorem, a potem Ministrem Pawłem Chorążym praktycznie od początku powstania PIFS. Pan Paweł Chorąży był w ostatnich kilkunastu latach jako dyrektor departamentu i podsekretarz stanu ważną postacią zarządzania funduszami europejskimi w obszarach szczególnie istotnych dla naszego sektora. Nasze relacje nie zawsze były łatwe, a stanowiska zgodne, ale zawsze nacechowane wzajemnym zrozumieniem, klimatem partnerstwa i dążeniem do najlepszych rozwiązań. W trakcie obchodów 5-lecia PIFS w 2010 roku Pan Paweł Chorąży został wyróżniony Honorową Statuetką Złotego Flipcharta, a po 2. Kongresie Edukacji Pozaformalnej w 2016 roku „Przyjaciel LLL”.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.