Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Rodzaj: Stacjonarne
Data wydarzenia: 11-10-18
Miasto: Warszawa
Ilość dni: 1

Serdecznie zapraszamy na seminarium organizowane przez Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Krajowe Biuro EPALE.

Seminarium EPALE to cykl spotkań, których celem jest promowanie wysokiej jakości uczenia się dorosłych w Europie. Spotkania, kierowane do osób uczących dorosłych oraz odpowiedzialnych za ich rozwój, są okazją do wymiany doświadczeń, a przez to do doskonalenia kompetencji zawodowych.

Seminarium to znakomita okazja do dyskusji na takie tematy jak:

  • Dlaczego systemy oceny rocznej nie są skuteczne i wymagają zmiany?
  • Jakich zasad powinno się trzymać, żeby performance management był czymś więcej niż wymuszonym spotkaniem menedżera z pracownikiem?
  • Po co nam oceny okresowe i co może je zastąpić?
  • W jaki sposób można wprowadzić system ewaluacji w organizacji czyli co, jak i kiedy badać, aby wspomagać rozwój pracowników?

To również dobry moment, aby w gronie ekspertów porozmawiać o rocznych systemach ocen, poznać aktualne trendy na rynku czy przyjrzeć się nowym podejściom do oceny pracowników. Podczas tego wydarzenia będzie można również podysktować o stosowanych systemach ocen okresowych,wspólnie zastanowić się, jakich zmian właśnie w kontekście ocen potrzebują organizacje w Polsce oraz omówić system ewaluacji w organizacji.

Zapisy wyłącznie drogą elektroniczną. Aby zgłosić chęć uczestnictwa i zarejestrować się na seminarium konieczne jest wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego. Termin zgłoszeń upływa 5 października 2018 r. Liczba miejsc ograniczona.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa w seminarium jest posiadanie aktywnego konta lub rejestracja na Platformie EPALE. Rejestrując się na seminarium zostaną Państwo automatycznie członkami grupy dyskusyjnej HRLab, w której pojawią się szczegółowe informacje na temat spotkania.

11 października 2018 r., w Warszawie (Mercure Warszawa Centrum, ul. Złota 48/54), w godzinach 10:00-15:00.

Zapraszamy do udziau

Program Rejestracja
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.