Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo DUD KEP - Kongres edukacji pozaformalnej Watchdog - samorządu gospodarczego Projekt Przepis na Rozwój
Status: Aktualne
Rodzaj: On-line
Data wydarzenia: 10-11-18
Miasto: Konkurs na platformie
Ilość dni: 1
[13.09]

W imieniu Krajowego Biura EPALE - elektronicznej platformy na rzecz uczenia się dorosłych zapraszamy do udziału w konkursie pt. "Kulisy pracy trenera".

Jak zaznaczają autorzy konkursu: "Praca trenera nie należy do najłatwiejszych. Jesteśmy ciekawi Was i Waszych doświadczeń. Z jakimi trudnościami musicie mierzyć się w codziennej pracy? Dzieląc się swoimi spostrzeżeniami dajecie szansę na dyskusje o kulisach pracy w Waszym zawodzie. A wymiana zdań, poglądów i praktycznych rozwiązań to wartość, którą chcemy promować na EPALE!"

Zatem nie ma na co czekać, zapraszamy serdecznie, naprawdę warto. Do wygrania m.in. aparat fotograficzny Instax, wejściówka na wyjątkowe warsztaty oraz mnóstwo innych ciekawych nagród. W tym konkursie jest, aż 5 miejsc dla laureatów oraz nagroda publiczności.

Szczegóły konkursu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.