Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Rodzaj: Stacjonarne
Data wydarzenia: 17-10-18
Miasto: Warszawa
Ilość dni: 1

Ireneusz Osiński wspólnie z Konfederacją Lewiatan zapraszają na spotkanie networkingowe z cyklu SUKCES TO RELACJE.

Cykliczny Business Networking Event to wyjątkowa okazja do zawierania nowych znajomości oraz kontaktów biznesowych. To również doskonała możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy uczestnikami. Prelegenci w bardzo krótkich, inspirujących wystąpieniach zdradzają tajniki swojego sukcesu jak i sukcesu swoich klientów. Często zwracają również uwagę na zagrożenia i problemy, z którymi przedsiębiorcy i menadżerowie borykają się na co dzień lub których nie dostrzegają.

W naszych czasach relacje są ważniejsze niż kiedykolwiek! Często zapominamy o tym w świecie pędzącym coraz szybciej, przesyconym technologią i natłokiem informacji.

W rzeczywistości niewielu przedsiębiorców, menadżerów i handlowców traktuje relacje jak cenne aktywa. Większość zdaje sobie sprawę ze znaczenia relacji z klientami, ale niewiele osób potrafi je efektywnie budować i przekładać na wymierne korzyści i rezultaty. Na spotkaniach specjaliści pomogą przekuć kontakty na lukratywne kontrakty.

W programie najbliższego spotkania m.in. prezentacja praktycznych rozwiązań i odpowiedzi na pytania:

 • Ile można zaoszczędzić poprzez wdrożenie lepszych metod rekrutacji?
 • Czy zaniedbujemy swoje procesy rekrutacyjne?
 • Jak podejmować decyzje w firmie, by były bardziej skuteczne?
 • Jak możemy uwolnić w naszych pracownikach ich prawdziwy potencjał?
 • Oraz kolejne sposoby efektywnego nawiązywania i budowania relacji biznesowych!

17 października 2018 r., Warszawa, ul. Zbyszka Cybulskiego 3

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

PROWADZĄCY:

 • Tomasz Rudnik Trener z doświadczeniem headhunterskim i korporacyjnym. Doświadczenie rekrutacyjne zdobywał w 3 firmach rekrutacyjnych. W Polsce – Antal International oraz Darwin Rhodes, w Emiratach Arabskich w KPMG Executive Search. Przed karierą headhuntera pracował w firmach: TVN sp. z o.o., Idea Centertel (obecnie Orange), Cofund, Pramerica Financial, Citibank Handlowy, oraz Newell Rubbermaid w USA. W 2012 stworzył Akademię Rekrutacjii - cykl szkoleń podnoszących skuteczność zdobywania pracy.  
 • Jacek JędrzejczakAbsolwent Uniwersytetu Gdańskiego na wydziale Organizacji i Zarządzania. Praktyk: przeszedł ścieżkę od specjalisty do członka zarządu. M.in. 8 lat na stanowiskach kierowniczych w koncernie medialnym (w tym 3 lata, jako dyrektor ds. personalnych, 5 lat dyrektor ds. promocji i sprzedaży), członek zarządu polsko-francuskiej firmy „HDS-WP" Sp. z o.o., członek-założyciel Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Przez 5 lat ekspert oraz dyrektor merytoryczny ProFirma Sp. z o.o. , Przez 3 lata doradca zarządu GW Infor S.A., były Senior HR Business Partner w jednej z czołowych firm działających na rynku FMCG. Od dziewiętnastu lat konsultant i doradca. Specjalizuje się w realizacji projektów dla biznesu i administracji publicznej, związanych z badaniem oraz rozwojem efektywności ludzi i organizacji w oparciu o model Human Performance Improvement (HPI). Projektuje i wdraża rozwiązania systemowe w postaci: strategii zarządzania, modeli kompetencyjnych, ścieżek kariery, systemów wynagradzania, systemów ocen okresowych. Wykładowca studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu w Gdyni oraz Wydziału Zarządzania Politechniki Gdańskiej. Autor lub współautor dziewięciu książek poświęconych systemom HRM oraz licznych artykułów na łamach periodyków branżowych.

Program szkolenia:

Prowadzenie i moderacja: Ireneusz Osiński

 • 10:00-10:30 Rejestracja, kawa powitalna
 • 10:30-10:40 Wprowadzenie
 • 10:40-11:40 WYMIARY SUKCESU
 • Błędy, niewiadome oraz zaniedbania pracodawców w trakcie rekrutowania

  Tomasz Rudnik – Autor wielu szkoleń na temat rekrutacji, twórca Akademii Rekrutacji, headhunter

  Na złych decyzjach rekrutacyjnych firmy tracą tysiące złotych rocznie, między innymi dlatego że zadania HR-owe (rekrutacje, onboarding, retencja) są traktowane "po macoszemu". Paradoksalnie - zarządzający firmami dostrzegają potrzebę inwestowania np. w nowoczesny marketing, produkcję, obsługę klienta, ale w nowoczesne rekrutacje już nie. Firmy które dostrzegły tę konieczność, poprawiły wyniki na wszystkich frontach, podczas gdy reszta powoli tonie...

  Władza i intuicja w podejmowaniu decyzji, czyli dlaczego efektywnością ludzi i organizacji wciąż zarządzamy przez wyjątki, a nie reguły?

  Tomasz Rudnik – Autor wielu szkoleń na temat rekrutacji, twórca Akademii Rekrutacji, headhunter

  Czy samo podniesienie zawieszenia w Fiacie 125P o 20 cm, uczyni z niego samochód terenowy? Podejmujemy szybkie i błyskotliwe rynkowo decyzje w wąskim gronie menadżerów. Próbujemy „zaklinać rzeczywistość" kierując siły i środki na wybrane aktywności, a potem się frustrujemy, że znowu nie wyszło. Skupiając się na walce rynkowej zapominamy bowiem, że jej sukces zapewnić nam może nasze zaplecze, czyli efektywni pracownicy i ich odpowiednia organizacja. Dlaczego tak często pomijamy te czynniki w naszym planowaniu rozwoju rynkowego? Być może dlatego, że nie mamy skutecznego sposobu poznania najważniejszych z nich. Zmiana tego stanu rzeczy może być jednak prostsza niż się to się wydaje...

 • 11:40-12:10 Inspiracja
 • 12:10-12:30 Konkurs i podsumowanie
 • 12:30-13:30 Lunch networkingowy
 • Serdecznie zapraszamy!

  Rejestracja on-line
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.