Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[17.10]

W związku z ogłoszeniem przez IBE postępowania o udzielenie zamówienia na przygotowanie opisów transferowalnych zestawów efektów uczenia się, Polska Izba Firm Szkoleniowych rozważa zamiar złożenia oferty. W związku z tym poszukuje wśród członków PIFS podmiotu-partnera, którego potencjał i kompetencje stanowić będą wartość dodaną na etapie składania oferty i jej ewentualnej realizacji. Z uwagi na specyficzne warunki określone przez zamawiającego, w tym szczególnie terminowe (SIWZ - patrz poniżej), poszukujemy partnera, który:

  1. Odpowie przekonująco na to zaproszenie nie później niż 18.10 br. do północy (termin składania ofert – 23.10. br.)
  2. Jest w stanie zaoferować 2 ekspertów, o których mowa w § 6 us1 (członkowie zespołu eksperckiego) i 14 ust.3 SIWZ, którzy mogą udokumentować doświadczenie tam opisane i dostarczyć niezbędne do złożenia oferty dokumenty najpóźniej 22.10 do godz. 16.00
  3. Wskazani przez partnera eksperci posiadają solidną wiedzę na temat ZSK i gwarantują efektywną pracę przy wykorzystaniu procedur, formularzy i zaleceń wykorzystywanych przy opisywaniu kwalifikacji rynkowych zgodnie z ustawa o ZSK.
  4. Dedykowani do projektu eksperci są w stanie zaoferować swoją wysoką dyspozycyjność na potrzeby realizacji zamówienie w okresie 1.11 – 20.12 br. i gotowość udziału w co najmniej kilku spotkaniach roboczych, całodziennych, w Warszawie.

Pobierz SIWZ [plik zip]

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.