Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo DUD KEP - Kongres edukacji pozaformalnej Watchdog - samorządu gospodarczego Projekt Przepis na Rozwój
Status: Aktualne
Ilość dni: 1

[25.10] 24 października 2018r. odbyła się w Warszawie kolejna konferencja z serii Usługi Rozwojowe 2018 skierowana do podmiotów świadczących usługi szkoleniowe, coachingowe czy doradcze.

Konferencja była świetną okazją do spotkania z ludźmi rezprezentującymi branże rozwojową. Mogliśmy porozmawaiać nie tylko o nowościach branżowych czy systemach podmiotowego finansowania, ale także poznać wyniki badań sektora szkoleniowo-rozwojowego prowadzonych przez PARP czy zmiany jakie są planowane w Bazie Usług Rozwojowych. Konferencja była również dobrym momentem nad zastanowieniem się jak istotną rolą jest jakość usług rozwojowych oraz jakie korzyści wynikają z certyfikacji jakości.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, a partnerom za współpracę.

Ciekawe prezentacje, ożywiona dyskusja merytoryczna i szereg pytań jakie uczestnicy zadawli przedstawicielom PARP i DEKRA Certification, tak było w Warszawie. W czasie przerw okazja na filiżankę kawy, herbaty lub szklaneczkę soku, ale również czas na rozmowy i wymianę opinii dotyczących m.in. współpracy podczas realizacji projektów związanych z finansowaniem usług rozwojowych. Nieobecnych pozdrawiamy i zapraszamy do obejrzenia na zdjęciach jak było.

Na tym jednak nie kończymy. Jeszcze w tym roku zapraszamy Państwa na kolejne spotkania z cyklu "Usługi Rozwojowe 2018".

Najbliższe konferencje planujemy w:

Poznaniu - 21 listopada Krakowie - 28 listopada Gdańsku - 5 grudnia

Dużo się u nas dzieje w tym roku. Polecamy więc śledzić naszą stronę internetową oraz profil na facebook'u.

Szczegóły dostepne także w naszym kalendarium wydarzeń.

Prosimy uważnie śledzić informacje na naszej stronie internetowej oraz facebook'u. Tam zawsze zanjdziecie Państwo wszystkie bieżące informacje.

Tak było w Warszawie:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.