Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo DUD KEP - Kongres edukacji pozaformalnej Watchdog - samorządu gospodarczego Projekt Przepis na Rozwój
Status: Aktualne
Ilość dni: 1

[29.10] 26 października 2018 r. odbyło się w Łodzi kolejne spotkanie z cyklu „Śniadanie z Biznesem” dedykowane przedstawicielom branży rozwojowej. W kameralnej atmosferze omówiliśmy zasady udziału w projekcie "Przepis na rozwój" oraz korzyści płynące z realizacji usług w ramach projektu. Rozmawialiśmy również o możliwościach świadczenia usług rozwojowych poprzez Bazę Usług Rozwojowych PARP i jakości świadczonych usług.

Projekt „Przepis na Rozwój” jest skierowany do właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich łódzkich przedsiębiorstw, którzy chcą rozwijać firmę i zwiększać kompetencje. Opiera się na dofinansowaniu usług rozwojowych (szkolenia, doradztwo, coaching, studia podyplomowe itp.) nawet do 80% ich wartości, w ramach tzw. bonów rozwojowych. Dzięki bonom można dofinansować usługę rozwojową wybraną wedle uznania przedsiębiorcy. Usługi, które są dofinansowane dostępne są w BUR.

Liderem projektu jest firma HRP, a partnerami Polska Izba Firm Szkoleniowych, Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa i firma Fenix Poland.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność.

Na kolejne spotkania z cyklu "Śniadanie z biznesem" zapraszamy już w listopadzie. Poniżej linki do rejestracji:

9 listopada 2018 r. 16 listopada 2018 r.

Galeria zdjęć ze spotkania:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.