Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Rodzaj: Stacjonarne
Data wydarzenia: 09-11-18
Miasto: Łódź
Ilość dni: 1

Lider i Partnerzy projektu zapraszają przedstawicieli podmiotów świadczących usługi rozwojowe (szkolenia, doradztwo, coaching, mentoring, itp.) do udziału w kolejnym spokaniu cyklu "Śniadanie z biznesem", podczas którego uczestnicy dowiedzą się o założeniach projektu "Przepis na rozwój", korzyściach jakie daje udział w projekcie oraz możliwościach świadczenia usług rozwojowych via Baza Usług Rozwojowych.

Na spotkaniu omówione zostaną ponadto zmiany w BUR, których należy się spodziewać w najbliższym czasie. Organizatorzy podzielą się z uczestnikami swoimi dobrymi praktykami w zakresie jakości i podpowiedzą jak operator może pomóc w ... pomaganiu klientom firm z branży rozwojowej przejść niezbędne kroki formalne.

Projekt „Przepis na Rozwój” jest skierowany do właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich łódzkich przedsiębiorstw, którzy chcą rozwijać firmę i zwiększać kompetencje. Opiera się na dofinansowaniu usług rozwojowych (szkolenia, doradztwo, coaching, studia podyplomowe itp.) nawet do 80% ich wartości, w ramach tzw. bonów rozwojowych. Dzięki bonom można dofinansować usługę rozwojową wybraną wedle uznania przedsiębiorcy. Usługi, które są dofinansowane dostępne są w BUR.

Liderem projektu jest firma HRP, a partnerami Polska Izba Firm Szkoleniowych, Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa i firma Fenix Poland.

Prowadzenie: Bożena Ziemniewicz - Pełnomocnik Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, ambasador projektu "Przepis na Rozwój".

Zapraszamy do Łodzi, 9 listopada 2018 r., w godz.9:30-12:00

Miejsce: siedziba British Centre, Łódź, ul.Pomorska 140

Udział w śniadaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Zarejestruj się

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.