Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo DUD KEP - Kongres edukacji pozaformalnej Watchdog - samorządu gospodarczego Projekt Przepis na Rozwój
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[13.11]

Za kilka dni rozpoczyna się cykl spotkań środowiskowych przedstawicieli PIFS w Komitecie Monitorującym PO WER z firmamy świadczącymi usługi rozwojowe, dotyczących różnych aspektów aktywności firm rozwojowych - m.in. BUR, PSF, ZSK. Informacje na temat tych spotkań i sposób rejestracji publikujemy od pewnego czasu na stronie PIFS i w korespondencji elektronicznej. Do udziału zaprosiliśmy również przedstawicieli instytucji istotnych dla tych działań – instytucji zarządzających i pośredniczących oraz operatorów lokalnych, a także PARP i IBE.

W ostatnim czasie w wielu firmach realizujących usługi rozwojowe poprzez BUR, odbywa się audyt na zlecenie PARP. Jeżeli w ramach przygotowań do audytu, w trakcie jego przeprowadzania, a także po jego zakończeniu, pojawiają się wątpliwości, trudne kwestie, czy wręcz zastrzeżenia dotyczące jakiegokolwiek aspektu audytu, będziemy wdzięczni za wcześniejsze przesłanie pytań, informacji, czy materiałów na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Podobna prośba dotyczy także innych elementów funkcjonowania w BUR i realizacji usług dofinansowanych w regionach. Pozwoli nam to jak najlepiej przygotować się do spotkań i jak najwięcej kwestii wspólnie wyjaśnić.

Informcje o cyklu warsztatów
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.