Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Rodzaj: Stacjonarne
Data wydarzenia: 19-11-18
Miasto: Warszawa
Ilość dni: 2

Wspólnie z Konferedacją Lewiatan zapraszamy do udziału w konferencji pn. PRACA 4.0.

PRACA 4.0 to konferencja o nadchodzących zmianach legislacyjnych, praktycznych rozwiązaniach dla działu HR oraz doskonała okazja do dyskusji, wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji pomiędzy uczestnikami. Wszystko jst tak zaplanowane, aby pomóc uczestnikom przygotować się na rok 2019 roku.

Konferencja jest skierowana do osób zarządzających firmami, działami HR, jak i do osób odpowiedzialnych za sprawy kadrowo-płacowe oraz rekrutację.

Warto skorzystać z tej okazji, bowiem na konferencji spodziewanych jest ponad 50 panelistów i ekspertów, 14 warsztatów tematycznych oraz 25 godzin spotkań i warsztatów.

Polska Izba Firm Szkoleniowych merytorycznie zaangażowała się w to wydarzenie - zgodnie z obietnicą, że będziemy edukować klientów branży usług rozwojowych, poszerzać ich wiedzę i świadomość korelacji pomiędzy rozwojem pracowników a firmy. Drugiego dnia konferencji swoje wystąpienia będą mieli m.in. Piotr Piasecki - Prezes Zarządu PIFS, który opowie o tym jak wdrożyć w firmie optymalne warunki wpływające na motywację pracowników oraz Ewa Puzia - Członek Zarządu PIFS, która doradzi jak zadbać o realizację celów biznesowych poprzez działania szkoleniowe.

19-20 listopada 2018 r., Sound Garden Hotel, ul.Żwirki i Wigury 18, Warszawa

Do udziału zapraszamy członków naszej Izby, ale również Państwa klientów. Członkowie PIFS mogą się rejestrować na warunkach jak członkowie Lewiatana, podając nazwę firmy należy wpisać „(PIFS)”. Udział I dnia jest bezpłatny, płatny jest jedynie wstęp na II dzień konferencji.

Szczegóły Program Rejestracja
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.