Logo DUD Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 KEP - Kongres edukacji pozaformalnej
Status: Aktualne
Rodzaj: Stacjonarne
Data wydarzenia: 19-11-18
Miasto: Warszawa
Ilość dni: 2
[14.11]

Wspólnie z Konfereracją Lewiatan edukujemy klientów branży usług rozwojowych, budujemy w przedsiębiorcach i managerach świadomość korelacji pomiędzy rozwojem pracowników a firmy i poszerzamy ich wiedzę o budowaniu procesów rozwoju kompetencji w firmie - w ramach konferencji PRACA 4.0.

PRACA 4.0 to konferencja o nadchodzących zmianach legislacyjnych, praktycznych rozwiązaniach dla działu HR oraz doskonała okazja do dyskusji, wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji pomiędzy uczestnikami. Wszystko jst tak zaplanowane, aby pomóc uczestnikom przygotować się na rok 2019 roku.

Konferencja jest skierowana do osób zarządzających firmami, działami HR, jak i do osób odpowiedzialnych za sprawy kadrowo-płacowe oraz rekrutację.

Przewidziano ponad 50 panelistów i ekspertów, 14 warsztatów tematycznych oraz 25 godzin spotkań i warsztatów. Nasza Izba zaangażowała się w to wydarzenie - zgodnie z obietnicą, że będziemy edukować klientów branży usług rozwojowych, poszerzać ich wiedzę i świadomość korelacji pomiędzy rozwojem pracowników a firmy. Drugiego dnia konferencji swoje wystąpienia będą mieli m.in. Piotr Piasecki - Prezes Zarządu PIFS, który opowie o tym jak wdrożyć w firmie optymalne warunki wpływające na motywację pracowników oraz Ewa Puzia - Członek Zarządu PIFS, która doradzi jak zadbać o realizację celów biznesowych poprzez działania szkoleniowe.

19-20 listopada 2018 r., Sound Garden Hotel, ul.Żwirki i Wigury 18, Warszawa

Szczegóły Program
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.