Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo DUD KEP - Kongres edukacji pozaformalnej Watchdog - samorządu gospodarczego Projekt Przepis na Rozwój
Status: Aktualne
Ilość dni: 1

[28.11] odbyła się w Krakowie kolejna konferencja z serii Usługi Rozwojowe 2018 skierowana do podmiotów świadczących usługi szkoleniowe, coachingowe czy doradcze. To było nasze piąte spotkanie z przedsiębiorcami w ramach tego cyklu.

Konferencja zawsze jest idealną okazją do spotkania z ludźmi rezprezentującymi branże. W Krakowie uczestnicy dopisali co tylko pokazało, że tematyka jest wciąż aktualna i warta rozmowy, a rozmawiać było o czym. Nie tylko o nowościach czy systemach podmiotowego finansowania. Uczestnicy mieli okazję poznać wyniki badań sektora szkoleniowo-rozwojowego prowadzonych przez PARP czy zmiany jakie są planowane w Bazie Usług Rozwojowych. To był dobry moment do zastanowienia się nad jakością usług rozwojowych oraz korzyściami wynikającymi z certyfikacji tej jakości.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność, a partnerom za współpracę.

W Krakowie swoje prezentacje przedstawili specjaliści i eksperci w swoich dziedzinach. Nie zabrakło również dyskusji merytorycznej i pytań jakie uczestnicy zadawali przedstawicielom PARP i DEKRA Certification. W czasie przerw tradycyjnie była okazja na filiżankę kawy lub herbaty, ale również czas na rozmowy i wymianę opinii dotyczących m.in. współpracy podczas realizacji projektów związanych z finansowaniem usług rozwojowych. Pozdrawiamy wszystkich uczestników i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Na ostatnią konferencje z cyklu "Usługi Rozwojowe 2018" zapraszamy do Gdańska. Osoby, które jeszcze rozważają czy warto tam być, zapraszamy serdecznie do udziału.

Zachęcamy do rejestracji:

Zgłoś udział - Gdańsk - 5 grudnia

U nas wciąż mnóstwo interesujących wydarzeń, polecamy więc śledzić naszą stronę internetową oraz profil na facebook'u. Tam zawsze znajdziecie Państwo wszystkie bieżące informacje.

Szczegóły dostępne także w naszym kalendarium wydarzeń.

Zobaczcie jak było w Krakowie:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.