Logo DUD Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 KEP - Kongres edukacji pozaformalnej Watchdog - samorządu gospodarczego
Status: Aktualne
Ilość dni: 1

[5.12] 5 grudnia odbyła się w Gdańsku ostatnia w tym roku konferencja z serii Usługi Rozwojowe 2018. Cykl spotkań skierowany był do podmiotów świadczących usługi szkoleniowe, coachingowe, doradcze. Konferencje cieszyły się dużym zainteresowaniem i za każdym razem pojawiało się na nich kiladziesiąt świadomych swoich działań przedsiębiorców, właścicieli i menadżerów. Podobnie było w Gdańsku.

Konferencja branżowa jest idealną okazją do spotkania z ludźmi rezprezentującymi pdobne interesy i mających zbliżone oczekiwania. W Gdańsku przekonaliśmy się po raz kolejny, że przedstawiona tematyka jest aktualna i warta rozmowy. Dyskusje były intensywne. Rozmawialiśmy nie tylko o nowinkach dotyczących finansowania usług rozwojowych. Uczestnicy poznali aktualne wyniki badań sektora przeprowadzonych przez PARP oraz planowane na 2019 rok zmiany w Bazie Usług Rozwojowych. Wspólnie zastanawialiśmy się nad jakością usług rozwojowych oraz korzyściami wynikającymi z certyfikacji tej jakości. Nadal duże zainterersowanie budzi kwestia ochrony danych osobowych, o czym przekonaliśmy się podczas podczas panelu, który poświęciliśmy temu tematowi. Uczestnicy otrzymali także informacje podsumowujące bieżące trendy przedstawione na tegorocznej międzynarodowej konferencji branżowej ADT w San Diego. W Gdańsku prezentacje przedstawili specjaliści i eksperci w swoich dziedzinach. Nie zabrakło również dyskusji merytorycznej i pytań jakie uczestnicy zadawali naszym panelistom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i uwagę, zarówno dziś w Gdańsku, ale także na pozostałych spotkaniach, które miały miejsce w Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i Krakowie. Dziękujemy również naszym Partnerom, którymi byli PARP oraz DEKRA Certification.

Zapraszmy do pozostałych organizowanych przez nasz wydarzeń i polecamy śledzić naszą stronę internetową oraz profil na facebook'u. Tam zawsze znajdziecie Państwo bieżące informacje.

Szczegóły dostępne także w naszym kalendarium wydarzeń.

Zobaczcie jak było w Gdańsku:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.