Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo Projektu przepis na menadżera logo Innowacja Edukacyjna Roku logo Facebook logo Linkedin logo Serwisu You Tube
Status: Aktualne
Rodzaj: Stacjonarne
Data wydarzenia: 18-01-19
Miasto: Łódź
Ilość dni: 1

Zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu „Śniadanie z Biznesem” dedykowane przedstawicielom branży rozwojowej. W kameralnej atmosferze omówimy zasady udziału w projekcie "Przepis na rozwój" oraz korzyści płynące z realizacji usług w ramach projektu. Porozmawiamy również o możliwościach świadczenia usług rozwojowych poprzez Bazę Usług Rozwojowych PARP i jakości świadczonych usług.

Wcześniejsze spotkania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Warto więc skorzystać z możliwości udziału w kolejnych terminach.

Projekt „Przepis na Rozwój” jest skierowany do właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich łódzkich przedsiębiorstw, którzy chcą rozwijać firmę i zwiększać kompetencje. Opiera się na dofinansowaniu usług rozwojowych (szkolenia, doradztwo, coaching, studia podyplomowe itp.) nawet do 80% ich wartości, w ramach tzw. bonów rozwojowych. Dzięki bonom można dofinansować usługę rozwojową wybraną wedle uznania przedsiębiorcy. Usługi, które są dofinansowane dostępne są w BUR.

Liderem projektu jest firma HRP, a partnerami Polska Izba Firm Szkoleniowych, Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa i firma Fenix Poland.

Zapraszamy do udziału. Poniżej linki do rejestracji w wybranych terminach.

Zarejestruj się na 14.12.2018 Zarejestruj się na 21.12.2018 Zarejestruj się na 11.01.2019 Zarejestruj się na 18.01.2019
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.