Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo DUD KEP - Kongres edukacji pozaformalnej Watchdog - samorządu gospodarczego Projekt Przepis na Rozwój
Status: Aktualne
Ilość dni: 1

[21.01] Mamy dobrą wiadomość dla osób, które lubią być na bieżąco. Konfederacja Lewiatan przygotowała darmową aplikację mobilną, dzięki której najważniejsze informacje o jej działaniach oraz kontakt do ekspertów jest zawsze "pod ręką". Jeżeli pracujesz w firmie zrzeszonej w Lewiatanie, uzyskasz także dostęp do wykazu aktualnych prac parlamentarnych oraz konsultacji aktów prawnych.

W aplikacji znajdują się aktualności branżowe, informacje o zbliżających wydarzeniach, a co tydzień kolejny raport Lewiatana. Będzie można także skontaktować się bezpośrednio z ekspertami Lewiatana.

W sekcji Konsulatacje znajdują się podsumowania aktualnie prowadzonych konsultacji legislacyjnych, ale jest także możliwość nawiązania kontaktu z ekspertem prowadzącym projekt. W niektórych konsultacjach dostępna jest także funkcja głosowania.

Teraz łatwiej będzie pamiętać o ważnych wydarzeniach, seminariach czy szkoleniach proponowanych w ramach Akademii Lewiatana.

Wystarczy tylko zeskanować kod QR, pobrać aplikacje i zarejestrować się, a wszystko jest dostępne w zasięgu urządzenia mobilnego.

Szczegóły i kod do pobrania aplikacji
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.