- Status:
Aktualne
- Rodzaj:
On-line
- Data wydarzenia:
14-03-19
- Miasto:
Webinarium on-line
- Ilość dni:
1
Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu „Wirtualna Akademia PIFS”, podczas którego pokażemy, jakie możliwości prezentacji firmy z naszej branży daje Facebook i LinkedIn. Przybliżymy oczekiwania tych dwóch społeczności co do contentu i formy. Pokażemy jakie rozwiązania można wykorzystać, aby uzyskać konkretne „leady”
Webinar poprowadzi Pani Sylwia Dębowska – Lenart, marketer, specjalista ds. social mediów, trener, właścicielka agencji kreatywnej Lenart Interactive.
Pani Sylwia jest praktykiem marketingu z kilkunastoletnim doświadczeniem, prowadzi szkolenia z budowania marki, marketingu w social mediach i e-marketingu dla wielu branż w całej Polsce, publikuje artykuły w branżowej prasie, jest certyfikowanym trenerem biznesu. .
Rozpoczęcie 14 marca 2019, o godz. 11, czas trwania ok. 2h.
W programie m.in.:
- Social media w Polsce – co charakteryzuje poszczególne serwisy
- Czy Facebook jest do zabicia czasu a LinkedIn dla ekspertów? Na jakie treści reagują społeczności tych serwisów
- Facebook to nie tylko posty – poznaj możliwości dla firm (nie tylko) szkoleniowych: Facebook Live, Facebook Watch i grupy Facebooka
- Spadek zasięgów organicznych – jakie opcje zawiera system reklamowy Facebooka, aby budować świadomość marki i zbierać leady
- Jakie możliwości stwarza firmom szkoleniowym serwis LinkedIn
- Jak krok po kroku stworzyć stronę firmową na LinkedInie
- Jakie funkcje LinkedIna służą publikowaniu treści w tym serwisie oraz nawiązywaniu kontaktów
- Jak połączyć działania płatne na LinkedInie i Facebooku
Członków PIFS zapraszamy bezpłatnie, instytucje niebędące Członkami PIFS mogą „testowo” uczestniczyć w jednym webinarze (nie dotyczy webinarów informacyjnych o SUS 2.0.).
Nasze webinary są realizowane dzięki wsparciu ze strony firmy DEKRA Polska, której bardzo dziękujemy za pomoc.
Zarejestruj się
Wymagania systemowe
Jakość
Wspieranie wysokiej jakości usług rozwojowych i zarządzania firmami szkoleniowymi i doradczymi leży nam na sercu od początku istnienia PIFS, dlatego w 2007 roku została opracowana pierwszą wersję Kodeksu Dobrych Praktyk PIFS, który określał preferowane zachowania i postawy z punktu widzenia dobrego imienia branży, obowiązującego prawa, fundamentalnych zasad funkcjonowania środowiska i ochrony interesów branży. W 2012 roku udostępniliśmy nasz branżowy standard jakości, jakim był Standard Usług Szkoleniowych, przyjęty przez ponad 200 firm.
Jego rozwinięciem i następcą jest SUS 2.0, czyli akredytowany standard jakości zarządzania i realizacji usług rozwojowych: Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych PIFS, audytowany przez firmę Dekra – akredytowanego audytora o międzynarodowej renomie. SUS jest standardem uprawniającym do rejestracji w Bazie Usług Rozwojowych PARP i realizacji usług z dofinansowaniem EFS (szkoleniowych i doradczych, w tym coaching i mentoring). Jest standardem ogólnodostępnym i bezpłatnym, każda chętna organizacja może go wdrożyć i stosować zawarte w nim zasady i zalecenia – płatny jest jedynie zewnętrzny audyt w firmie Dekra.
Dowiedz się więcej o SUS
Jako Polska Izba Firm Szkoleniowych chcemy wzmacniać jakość usług rozwojowych na polskim rynku usług szkoleniowo-rozwojowych, dlatego zdecydowaliśmy się na modyfikację SUS 2.0 i stworzeniu jego nowej wersji – Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 3.0 - SUS 3.0.
Ten zmodyfikowany standard wychodzi naprzeciw aktualnemu rozumieniu specyfiki usługi rozwojowej i wymagań stawianych przez Klientów podmiotom, które je realizują – zarówno indywidualnych jak i Klientów biznesowych.
Modyfikacja SUS 2.0 do SUS 3.0 polegała na zmianie jego struktury na bardziej procesową, bez podziału na szkolenia otwarte czy zamknięte, ale obejmujące wszystkie rodzaje usług nazwane usługą rozwojową. SUS 3.0 uwzględnia to, że usługa rozwojowa może być rozłożona w czasie i być realizowana w różnych środowiskach uczenia się, z wykorzystaniem mieszanych (tzw. blended) form, metod i narzędzi wspierania uczenia się. Standard w nowym wydaniu uwzględnia usługi zdalne i zdalne w czasie rzeczywistym realizowane dla jednorodnej grupy np. z danej firmy oraz uczenie się indywidualne i grupowe.
W ramach SUS 3.0 zostały dodane nowe wymagania – dotyczące dostępności i walidacji w odniesieniu do wszystkich usług rozwojowych realizowanych przez podmiot. Jest to związane z nowymi wymaganiami co do usługi rozwojowej dla usług dofinansowanych w zakresie walidacji i dostępności. Chcemy jednak te wymagania zaproponować do wszystkich usług – nie tylko dofinansowanych.
Dowiedz się więcej o SUS
W 2017 roku opracowaliśmy Kodeks Dobrych Praktyk PIFS, który jest wspólnym mianownikiem jakościowym wszystkich członków PIFS, jego akceptacja i stosowanie jest warunkiem i zobowiązaniem dla wszystkich firm wstępujących i zrzeszonych w PIFS.
Poznaj aktualny Kodeks Dobrych Praktyk PIFS