Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo DUD KEP - Kongres edukacji pozaformalnej Watchdog - samorządu gospodarczego Projekt Przepis na Rozwój
Status: Aktualne
Ilość dni: 1

[22.02] W odpowiedzi na liczne prośby, wynikające z krótkiego czasu na przygotowanie fiszek, przedłużamy konkurs do poniedziałku, czekamy na fiszki do godz. 12.00 dnia 25.02.2019.

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju jako Instytucja Zarządzająca POWER ogłosiła konkurs na dotacje na organizację wydarzeń upowszechniających ideę uczenia się przez całe życie, zorganizowany dla członków Komitetu Monitorującego.

Polska Izba Firm Szkoleniowych, mająca swoich przedstawicieli w KM POWER ma prawo wskazać JEDNĄ instytucję będącą Członkiem PIFS, która będzie ubiegać się o dotację.

Dotacje przeznaczone będą na organizację działań upowszechniających ideę uczenia się przez całe życie poza systemem edukacji formalnej, np. konferencje, pikniki edukacyjne i happeningi, seminaria, webinaria, warsztaty, promujące projekty, konkursy itp., które promowałyby założenia, działania lub rezultaty wybranych inicjatyw finansowanych w ramach PO WER, np. konkursy „Akademia Menadżera Innowacji”, „Sukcesja w firmach rodzinnych”, „Szkolenia lub doradztwo wynikające z rekomendacji Sektorowych Rad ds. Kompetencji”, „Trzecia Misja Uczelni” czy projekty z innowacji społecznych.

Wydarzenie musi być zorganizowane w okresie 15 września - 15 października 2019 i będzie włączone do kampanii społecznej "Dni uczenia się dorosłych 2019", której inicjatorem i koordynatorem jest PIFS. Kampania jest na etapie rozruchu, niebawem przekażemy Państwu jej szczegóły.

Maksymalna wysokość grantu to 50 tys. zł (w tym 25% kosztów pośrednich).

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uczestnictwem w konkurse grantowym z rekomendacji PIFS, prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu (poniżej) i kontakt z naszym przedstawicielem w KM POWER, Wojciechem Drabko pod numerem telefonu 697 091 922 lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - do dnia 20.02.

Udzielimy rekomendacji jednej, najlepiej przygotowanej inicjatywie opracowanej przez Członka PIFS, który będzie miał prawo do 28.02 złożyć fiszkę wydarzenia (draft pomysłu) w konkursie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju z naszej rekomendacji.

Regulamin konkursu
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.