Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Rodzaj: On-line
Data wydarzenia: 05-03-19
Miasto: Webinarium on-line
Ilość dni: 1

W imieniu naszego Partnera, Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji oraz Krajowego Biura EPALE - Elektronicznej platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie, zapraszamy na webianrium poświęcone zagadnieniom związanym z aktywnością edukacyjną dorosłych Polaków. Eksperci: dr Barbara Worek z Instytutu Socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego i Maja Dobrzyńska z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości – od lat zajmujące się badaniem kapitału ludzkiego, podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem dotyczącym rozwoju kompetencji dorosłych Polaków. Przedstawią najnowsze wyniki badania Bilans Kapitału Ludzkiego oraz – wykorzystując dane Labour Force Survey, Adult Education Survey i PIAAC – odniosą się do zróżnicowania zaangażowania w rozwój kompetencji mieszkańców różnych krajów europejskich. Wspólnie z uczestnikami webinarium zastanowią się nad przyczynami rozbieżności pomiędzy różnymi wynikami badań dotyczących aktywności edukacyjnej oraz nad możliwościami porównywania wyników badań prowadzonych w różnych krajach.

Uczestnicy webinarium dowiedzą się również, jak wygląda aktywność edukacyjna Polaków na tle Europy na podstawie wyników Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności oraz innych międzynarodowych (PIAAC).

Rozpoczęcie 5 marca 2019, o godz. 12:00

Rejestracja Więcej informacji
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.