Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Rodzaj: Stacjonarne
Data wydarzenia: 12-04-19
Miasto: Łódź
Ilość dni: 1

Zapraszamy na wiosenne edycje spotkań z cyklu „Śniadanie z Biznesem” dedykowane przedstawicielom branży rozwojowej. W kameralnej atmosferze omówimy zasady udziału w projekcie "Przepis na rozwój" oraz korzyści płynące z realizacji usług w ramach projektu. Porozmawiamy również o możliwościach świadczenia usług rozwojowych poprzez Bazę Usług Rozwojowych PARP i jakości świadczonych usług.

Wcześniejsze spotkania cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, dlatego organizatorzy zdecydowali się na ich kontynuowanie. Warto skorzystać z możliwości udziału w kolejnych terminach.

Projekt „Przepis na Rozwój” jest skierowany do właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich łódzkich przedsiębiorstw, którzy chcą rozwijać firmę i zwiększać kompetencje. Opiera się na dofinansowaniu usług rozwojowych (szkolenia, doradztwo, coaching, studia podyplomowe itp.) nawet do 80% ich wartości, w ramach tzw. bonów rozwojowych. Dzięki bonom można dofinansować usługę rozwojową wybraną wedle uznania przedsiębiorcy. Usługi, które są dofinansowane dostępne są w BUR.

Liderem projektu jest firma HRP, a partnerami Polska Izba Firm Szkoleniowych, Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa i firma Fenix Poland.

Zapraszamy do udziału. Poniżej linki do rejestracji w wybranych terminach.

Zarejestruj się na 15.03.2019 Zarejestruj się na 29.03.2019 Zarejestruj się na 12.04.2019 Zarejestruj się na 19.04.2019
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.