Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo DUD KEP - Kongres edukacji pozaformalnej Watchdog - samorządu gospodarczego Projekt Przepis na Rozwój
Status: Aktualne
Ilość dni: 1

[14.03] W lutym uruchomiliśmy konkurs dla Członów PIFS - szukaliśmy kandydata do skorzystania z miejsca przysługującego Izbie jako członkowi Komitetu Monitorującego POWER, do wystartowania z naszej rekomendacji w konkursie grantowym Ministerstwa Rozwoju na promocję uczenia się przez całe życie. Wpłynęło kilka wniosków, bardzo za nie dziękujemy, doceniamy pracęautorów włożoną w przygotowanie koncepcji działań, aktywną postawę i chęć krzewienia postaw proedukacyjnych.

Wybór był trudny, ale z uwagi na skalę i rozmach planowanych działań, doświadczenie w promocji uczenia się przez całe życie, planowane szerokie zaangażowanie innych członków PIFS z regionu oraz wielokanałową kampanię promocyjną, która naszym zdaniem przyczyni się do nagłośniania samego wydarzenia i masowego uczestnictwa (a ściśle mówiąc wydarzeń, gdyż w ramach grantu zaplanowano cały ich zestaw, skierowanych do różnych grup odbiorców), zdecydowaliśmy się przekazać nasze miejsce w konkursie firmie British Centre Sp. z o.o. z Łodzi.

Bardzo dziękujemy wszystkim Państwu, a za firmę British Center trzymamy kciuki, życząc sukcesu w konkursie grantowym Ministerstwa Rozwoju.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.