Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Rodzaj: Stacjonarne
Data wydarzenia: 16-04-19
Miasto: Warszawa
Ilość dni: 1

W imieniu organizatorów Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji oraz Krajowego Biura EPALE zapraszamy do udziału w seminarium:

Trenerskie inspiracje. Uczymy siebie, by uczyć innych.

Organizatorzy zapraszają do świata trenerskich inspiracji, gdzie praktyka spotyka się z nauką. W seminarium zaplanowano interesujące panele, warsztaty i dyskusje, podczas których będzie okazja do rozmowy między innymi o tym:

  • W jaki sposób trenerzy doskonalą swoje kompetencje?
  • Jak zbudować własną strategię rozwoju w świecie digital?
  • Jak mierzyć i wzbudzać kreatywność?
  • Na czym polega specyfika uczenia (się) dorosłych?

Spotkanie odbywa się pod patronatem Akademickiego Towarzystwa Andragogicznego.

Zapisy wyłącznie drogą elektroniczną. Aby zgłosić chęć uczestnictwa i zarejestrować się na seminarium konieczne jest wypełnienie i wysłanie formularza rejestracyjnego. Termin zgłoszeń upływa 12 kwietnia 2019 r. Liczba miejsc ograniczona.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa w seminarium jest posiadanie aktywnego konta lub rejestracja na Platformie EPALE.

Seminarium odbędzie się 16 kwietnia 2019 r., w siedzibie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, al. Jerozolimskie 142 A, Warszawa (budynek West Station), w godzinach 10:00-15:00.

Zapraszamy do udziału.

Program Rejestracja Szczegóły
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.