Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo DUD KEP - Kongres edukacji pozaformalnej Watchdog - samorządu gospodarczego Projekt Przepis na Rozwój
Status: Aktualne
Ilość dni: 1

[17.04] Miło nam poinformować, że Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych przyznano tytuł ”Promotor Rozwoju Edukacji” przez Kapitułę Konkursów Innowacyjnych, której przewodniczyła Konsul Wielkiej Brytanii.

Inicjatorem Łódzkiego Ruchu Innowacyjnego w Edukacji jest Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego. Ruch Innowacyjny w Edukacji to unikatowe przedsięwzięcie w Polsce, które umożliwia zaprezentowanie osób twórczych – implementujących do praktyki edukacyjnej wartościowe modele edukacji.

XXXIII Łódzkie podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji odbędzie się 16 czerwca 2019 r. w Pałacu Poznańskiego w Łodzi, ul. Ogrodowa 15, godz. 11.00.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.