Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1

[30.04] Na przełomie marca i kwietnia informowaliśmy o toczącym się procesie konsultacji projektu ustawy o zmianie niektórych ustaw w celu ograniczenia obciążeń regulacyjnych, zbieraliśmy wasze opinie i prezentowaliśmy przygotowaną przez PIFS opinię. Prezentujemy dziś zasługującą na uwagę opinię Konfederacji Lewiatan, w której uwagę zwracają kwestie dotyczące rozszerzenia definicji konsumenta i instytucja prawa do błędu początkującego przedsiębiorcy. Co sądzicie o tych kwestiach? Na przełomie kwietnia i maja zaplanowane zostały konferencje uzgodnieniowe tego projektu. Piszcie zatem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Link do opinii Lewiatana
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.