Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo DUD KEP - Kongres edukacji pozaformalnej Watchdog - samorządu gospodarczego Projekt Przepis na Rozwój
Status: Aktualne
Ilość dni: 1

[24.05] W dniach 19-22 maja br. w Waszyngtonie odbyła się kolejna edycja międzynarodowej konferencji branży rozwojowej ATD International Conference and Exposition. ATD to ponad 10.000 uczestników z całego świata, 400 mówców, 300 sesji i 400 wystawców.

W tym roku naszym specjalnym wysłannikiem na tej konferencji był Piotr Piasecki, Prezes Zarządu PIFS, którzy przygotował dla naszych Członków spory materiał informacyjny. Na naszym fan page na FB opublikowaliśmy relacje z czterech dni konferencji. Warto posłuchać i poznać wrażenia Piotra z tej największej konferencji branżowej.

Zapraszamy do obejrzenia filmów, a nich m.in. o neurodydaktyce, trendach w zarządzaniu przekazem, wnioskach po wystąpieniu Oprah Winfrey, wpływie sztucznej inteligencji na branże rozwojową oraz wystąpieniu Seth Godin.

Wiecej o tym, co istotnego się dzieje w branży, o aktualnych trendach, nowinkach i ciekawostkach będzie można usłyszeć podczas XIX Warsztatów PIFS już 13 czerwca br. w Warszawie. Wszystkich Członków naszej Izby zapraszamy do zgłaszania swojego udziału w Warsztatach.

Rejestracja na Warsztaty

Relacje Piotra Piaseckiego:

Relacja 1 dzień Relacja 2 dzień Relacja 3 dzień Relacja 4 dzień
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.