Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Rodzaj: Stacjonarne
Data wydarzenia: 14-10-19
Miasto: Helsinki
Ilość dni: 6

W imieniu EPALE zapraszamy i informujemy, że w dniach 14-18 października 2019 r. odbędzie się czwarta edycja Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych, który jest inicjatywą Komisji Europejskiej. Inicjatywa adresowana jest do instytucji, działających w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe, w tym roku, a jej główne obchody będą miały miejsce w Helsinkach.

Zgodnie z tradycją, również w tym roku ogłoszony został konkurs The Awards for VET Excellence. Nagrody w konkursie zostaną wręczone podczas Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych 17 października 2019 r. przez Marianne Thyssen, europejskiego komisarza ds. zatrudnienia, spraw społecznych, umiejętności i mobilność pracowników.

Jedna z kategorii konkursowych to Szkolenia w pracy 2019.

TEMAT NAGRODY - Nie tylko duże firmy inwestują w swoich pracowników. W całej Europie istnieje wiele przykładów mikro, małych i średnich przedsiębiorców, którzy cenią swoich pracowników i wspierają ich rozwój. Nagroda: Szkolenia w pracy 2019 pragnie rozpoznać i nagrodzić najbardziej aktywnych spośród nich.

CZEGO SZUKAMY? - Poszukujemy przykładów wysokiej jakości profesjonalnych programów szkoleniowych oferowanych pracownikom mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

GŁÓWNE CELE NAGRODY

 • Zapewnienie rozpoznawalności doskonałym praktykom z całej Unii Europejskiej, które wspierają profesjonalne szkolenie w mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach na różnych etapach kariery.
 • Zwrócenie uwagi opinii publicznej na temat uczenia się przez całe życie zawodowe oraz nowe praktyki i polityki w tej dziedzinie.
 • Uzupełnienie nagród w dziedzinie kształcenia i szkolenia zawodowego związanych z Europejskim Tygodniem Umiejętności Zawodowych i zwrócenie uwagi na uczenie się, które odbywa się po zakończeniu edukacji formalnej, w celu skutecznego zarządzania zmianami i rozwojem kariery.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

  Zwycięzcy zyskują:
 • uznanie;
 • statuetkę Nagroda: Szkolenia w pracy 2019;
 • zaproszenie na czwarty Europejski Tydzień Umiejętności zawodowych w Helsinkach, Finlandia (17 i 18 października 2019 r.), w tym podróż i zakwaterowanie (dla przedsiębiorcy (menedżera) i jednego z pracownika, który wziął udział w programie szkoleniowym);
 • międzynarodową rozpoznawalność za pośrednictwem mediów społecznościowych Komisji Europejskiej i stronę internetową Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych;
 • możliwość zaprezentowania programu szkoleniowego na europejskich platformach (np. EPALE).

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

 • Mikroprzedsiębiorstwa, małe lub średnie firmy, które zapewniają swoim pracownikom możliwości podnoszenia kwalifikacji i / lub przekwalifikowania.
 • Wnioskodawca musi być aktywny w co najmniej jednym z państw członkowskich UE lub w krajach kandydujących do UE lub krajach EFTA.

JAK UCZESTNICZYĆ? - Należy przesłać swoje zgłoszenie za pomocą formularza - w terminie 31 maja 2019 r. (23:00 CET)

Formularz Szczegóły
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.