Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Rodzaj: On-line
Data wydarzenia: 27-06-19
Miasto: Webinarium on-line
Ilość dni: 1

Przez ostatnie 10 lat webinary ewoluowały i dziś dają nam zupełnie inne możliwości niż jeszcze kilka lat temu. Kluczowe jest poznanie tego, co wpływa na rolę i sens stosowania webinarów w danej sytuacji, a także śledzenie niuansów technicznych i metodycznych. Wiemy, że nie łatwo je wdrożyć do branży szkoleniowej, ponieważ sprawiają wrażenie formy mniej wydajnej, mniej rentownej lub wręcz zagrażającej tradycyjnemu modelowi prowadzenia biznesu edukacyjnego. Podczas webinaru poznamy najlepsze praktyki dla branży szkoleniowej i sposób, w jaki można wprowadzić webinary do oferty.

Nasz Partner, Digital Knowledge Village ma za sobą prawie trzy tysiące wyprodukowanych webinarów. Zaczynali jako jedni z pierwszych w Polsce, w 2008 roku, rozwijają tę metodę wraz z najlepszymi w Europie, a przede wszystkim nie zajmują się jedynie technicznymi jej aspektami. W ten sposób przez ostatnie kilka lat opracowali i wdrożyli autorskie metodyki w aż 18 krajach w całej Europie. To zaś oznacza, że o webinariach wiedzą praktycznie wszystko, ponieważ od wielu lat robią je codziennie.

Webinar poprowadzi Piotr Maczuga, manager w Digital Lab, Fundacja Digital Knowledge Observatory

Rozpoczęcie 27 czerwca 2019, o godz. 11, czas trwania ok. 2h.

Podczas webinarium poruszymy tematy:

  • Robić webinary samodzielnie czy wybrać wykonawcę?
  • W jakiej formie je realizować, aby były atrakcyjne?
  • Jak dobierać tematy?
  • Jak przygotować materiały?
  • Jak prowadzić?
  • Jakie narzędzia i w jaki sposób wykorzystywać?
  • Jak zminimalizować ryzyko wystąpienia problemów technicznych?
  • Jak sprawić, aby mieć dużo widzów?
  • Gdzie publikować webinary?

Członków PIFS zapraszamy bezpłatnie, instytucje niebędące Członkami PIFS mogą „testowo” uczestniczyć w jednym webinarze (nie dotyczy webinarów informacyjnych o SUS 2.0.).

Webinar zostanie zrealizowany dzięki wsparciu ze strony Fundacja Digital Knowledge Observatory, której bardzo dziękujemy za pomoc.

Zarejestruj się
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.