Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo DUD KEP - Kongres edukacji pozaformalnej Watchdog - samorządu gospodarczego Projekt Przepis na Rozwój
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[3.06]

Dyrektor WUP w Katowicach Pan Grzegorz Sikorski zaprosił przedstawiciela PIFS do udziału w X posiedzeniu Komitetu Sterującego PSF zwołanym na 24 czerwca br. To spełnienie jednej z obietnic Dyrektora ze spotkania konsultacyjnego w dniu 8 maja br., relacjonowanego w aktualnościach PIFS.

W posiedzeniu weźmie udział Andrzej Lech, dyrektor ds. statutowych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Do niego kierujcie swoje uwagi i spostrzeżenia dotyczące zarówno realizacji ustaleń ze wspomnianych konsultacji, jak też inne kwestie wymagające wyjaśnienia bądź interwencji.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.