Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Rodzaj: On-line
Data wydarzenia: 27-06-19
Miasto: Webinarium on-line
Ilość dni: 1

W imieniu organizatorów Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji oraz Krajowego Biura EPALE zapraszamy do udziału w webinarium dotyczące Szansa - nowe możliwości dla dorosłych. Partnerem projektu jest Instytut Badań Edukacyjnych.

W czasie webinarium organizatorzy przekażą informacje o nowym projekcie FRSE, w ramach którego już tej jesieni będzie można starać się o dofinansowanie na szczególnie ważne działania w obszarze wsparcia i edukacji dorosłych.

Celem projektu Szansa – nowe możliwości dla dorosłych jest wypracowanie i przetestowanie innowacyjnych modeli trzystopniowego wsparcia edukacyjnego dla osób z niskimi umiejętnościami podstawowymi.

W ramach otwartego konkursu zostaną wyłonieni grantobiorcy, którzy otrzymają dofinansowanie na opracowanie i przetestowanie ww. modeli wsparcia. Najlepsze metody wsparcia otrzymają rekomendacje i mają szansę na włączenie opracowanych modeli do systemowych działań krajowych na rzecz poprawy umiejętności podstawowych dorosłych Polaków.

Jeśli zamierzacie Państwo aktywnie wspierać, bądź już pracujecie z osobami z niskimi umiejętnościami podstawowymi lub grupami defaworyzowanymi, ten projekt może być właśnie dla Państwa!

Podczas webinaru poznasz:

  • główne założenia projektu Szansa - nowe możliwości dla dorosłych;
  • definicję umiejętności podstawowych przyjętą w tym projekcie;
  • warunki, które musi spełnić grantobiorca;
  • wysokość dofinansowania;
  • harmonogram projektu.

Data i godzina: 27 czerwca 2019 r., godz. 11.00.

Prowadzący:

  • dr Monika Gromadzka - Doktor nauk społecznych, wykładowca akademicki, trener, konsultant w zakresie efektywności osobistej. W pracy naukowej zajmuje się przede wszystkim tematyką edukacyjnych formy wspierania rozwoju, orientacji temporalnych i ich wpływu na rozwój osobisty jednostki oraz kulturą popularną. Jest członkinią Rady Redakcyjnej czasopisma naukowego „Studia Dydaktyczne” oraz ESREA (European Society for Research on the Education of Adults) i ATA (Akademickiego Towarzystwa Andragogicznego).
  • Monika Wojciechowska - Koordynator merytoryczny projektu Szansa – nowe możliwości dla dorosłych. Andragog, z wieloletnim doświadczeniem w realizacji projektów związanych z formalną edukacją dorosłych i wspieraniem nauczycieli osób dorosłych. Istotny element mojej pracy zawodowej stanowiło również wykorzystanie metod i technik kształcenia na odległość w edukacji zawodowej i ustawicznej.
  • Zapraszamy do rejestracji i udziału.

    Rejestracja
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.