Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[18.06]

13 czerwca 2019 r. obradowało w Warszawie doroczne Walne Zgromadzenie Członków PIFS. Frekwencja była lepsza niż w ostatnich latach – co cieszy, ale liczymy, że atrakcyjny program warsztatów towarzyszących przyciągać będzie coraz większą liczbę członków. Przyjęliśmy sprawozdania organów PIFS i udzieliliśmy absolutorium władzom. Już trzeci rok z rzędu PIFS notuje dodatni wynik finansowy, co w kontekście niegdysiejszej straty, buduje solidną perspektywę na przyszłość. Ale przyjęty plan działalności, choć ambitny i szeroki, musi uwzględniać w praktyce prostą codzienność – budżet jest bardzo skromny i choć PIFS ponad połowę swoich przychodów generuje z projektów i innych źródeł pozaskładkowych, to relatywnie niska składka i zaległości w płatnościach niektórych członków nie pozwalają zrealizować niektórych oczekiwanych działań. Dokonaliśmy zmiany Statutu PIFS. Co istotne, zmianie uległy kompetencje Rady i Komisji Rewizyjnej, które przejęły także zadania Komisji Rozjemczej, organu którego zmieniony Statut nie przewiduje. Skład Komisji Rewizyjnej zasilił Konrad Jany, dotychczasowy członek Komisji Rozjemczej.

Po obiedzie odbyły się kilkugodzinne warsztaty (o których napiszemy oddzielnie), a po nich część wieczorna, towarzysko-dyskusyjna, urozmaicona atrakcjami edukacyjnymi przygotowanymi przez niektórych członków.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.