Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Watchdog - samorządu gospodarczego Logo Projektu przepis na menadżera logo Facebook logo Serwisu You Tube
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[28.08]

Krajowe Biuro EPALE prowadzi badanie, aby lepiej poznać potrzeby użytkowników. Celem badania jest pozyskanie wiedzy zwiazanej m.in. z tym, czym zajmują się użytkowicy, jak korzystają z elektronicznych narzędzi wspierających edukowanie i co EPALE może zrobić, aby używanie platformy było jeszcze bardziej przyjemne. W Polsce są tysiące osób działających w branży rozwojowej: setki edukatorów, trenerów, szkoleniowców, nauczycieli, coachów – na wszelkie sposoby zajmujących się wspieraniem osób dorosłych w uczeniu się przez całe życie. Na co dzień działają one w obszarze kultury, nauki, edukacji – zarówno w sektorze publicznym, biznesie, jak i NGO – szkolą młodzież wchodzącą na rynek pracy, pracowników i seniorów.

Ciekawe wyniki zostaną opublikowane jesienią na EPALE, a już dziś w imieniu organizatora ankiety zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w badaniu.

Wypełnienie ankiety zajmie około 10–15 minut. Wasze opinie posłużą do rozwoju platformy EPALE oraz lepszego dostosowania treści do potrzeb jej aktualnych i potencjalnych użytkowników.

Wszystkim osobom, które wezmą udział w badaniu, organizatorzy badania zapewniają anonimowość. Podane informacje zostaną wykorzystane w celach badawczych, a rezultaty zostaną opublikowane w formie zbiorczych danych statystycznych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w ankiecie i przedstawienia swoich opinii.

Ankieta
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.