Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Watchdog - samorządu gospodarczego
Status: Aktualne
Rodzaj: Stacjonarne
Data wydarzenia: 17-09-19
Miasto: Warszawa
Ilość dni: 1
[12.09]

Wraz z PAPR zapraszamy na przedkongresową rozgrzewkę w postaci konferencji prezentującej wyniki najnowszej edycji badania Bilansu Kapitału Ludzkiego. Spotkanie odbędzie się 17 września w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

BKL jest jednym projektem badawczym w obszarze kompetencji, zatrudnienia i rynku pracy. Jego celem jest zdiagnozowanie oraz monitorowanie zasobów kapitału ludzkiego istniejących na polskim rynku oraz czynników odpowiadających za ich rozwój. Wyniki badań są podstawą do formułowania rekomendacji dla polityk publicznych, w obszarach takich jak: nauka i edukacja, rynek pracy, rozwój przedsiębiorczości.

W tym roku wiodącym tematem są zmiany na rynku pracy z perspektywy kompetencji i dostępu do nich, a także wpływ tych zmian na pracodawców i pracowników:

Zapraszamy na konferencję z pełną prezentacją wyników badań.

  • Czy na pewno mamy rynek pracownika?
  • Czy i jaki wpływ mają Millenialsi na zmieniającą się kulturę organizacji i systemy zarządzania pracownikami?
  • Jak pracodawcy postrzegają osoby 50+?
  • Czy i jak uczą się dorośli Polacy?
Szczegóły Konferencji BKL
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.