Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Watchdog - samorządu gospodarczego
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[13.09]

Niedawno informowaliśmy o zmianie Wytycznych w zakresie realizacji przedsięwzięć z udziałem środków EFS w obszarze przystosowania przedsiębiorców i pracowników do zmian na lata 2014-2020, a 11 września opublikowany został w Monitorze Polskim (M.P. poz. 814) kolejny Komunikat Ministra Inwestycji i Rozwoju z 30 sierpnia 2019 r. w sprawie zmienionych Wytycznych w zakresie realizacji przedsięwzięć z udziałem środków EFS w obszarze edukacji na lata 2014-2020.

Od tego dnia zmienione Wytyczne są stosowane i można się z nimi zapoznać na stronie MIiR https://www.gov.pl/web/inwestycje-rozwoj w zakładce: Co robimy/Fundusze Europejskie/Wytyczne/Wytyczne na lata 20142020 oraz na portalu: http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl w zakładce: zapoznaj się z prawem i dokumentami.

Ewentualne komentarze, uwagi, zapytania kierujcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warszawa,13.09.2019

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.