Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Watchdog - samorządu gospodarczego
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[16.09]

Po miesiącach przygotowań wystartowała kampania społeczna Dni uczenia się dorosłych, a w niej ponad 200 zgłoszonych wydarzeń. Kampanię zainaugurowaliśmy wspólnie z Uniwersytetem Otwartym Uniwersytetu Warszawskiego. Przez cały miesiąc od 15 września do 15 października 2019 roku w całej Polsce odbędzie się mnóstwo wydarzeń stacjonarnych oraz online. Udział w wydarzeniach jest całkowicie bezpłatny, jedynie część z nich wymaga wcześniejszej rejestracji (z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc w lokalizacjach).

Przypomiamy, że Patronem honorowym tegorocznej edycji „Dni uczenia się dorosłych” jest Polski Komitet ds. UNESCO.

Zapraszamy do lektury listu Sekretarza Generalnego PK ds. UNESCO prof. Sławomira Ratajskiego skierowanego do Prezesa Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych Piotra Piaseckiego i Dyrektora Zarządzającego, Koordynatora Kampanii Wojciecha Drabko.

Otrzymane w nim słowa poparcia oraz życzenia utwierdzają nas, że ta inicjatywa jest nie tylko potrzebna, ale pełni również ważną społeczną i edukacyjną funkcję.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w działania na rzecz Dni uczenia się dorosłych, Instytucjom wspierającym, naszym Partnerom organizującym wydarzenia w całej Polsce oraz Koordynatorom Regionalnym, których aktywność jest również miarą sukcesu całej kampanii.

List Sekretarza Generalnego
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.