Logo DUD Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 KEP - Kongres edukacji pozaformalnej Watchdog - samorządu gospodarczego
Status: Aktualne
Ilość dni: 1

Rada Programowa to element systemu kwalifikacji, będzie czuwać nad jakością prac poszczególnych Rad Sektorowych podejmując działania koordynacyjne i informacyjne, służące skutecznej wymianie opinii oraz uzgadnianiu rekomendacji formułowanych przez poszczególne Rady Sektorowe.

Ze względu na zróżnicowaną specyfikę poszczególnych branż i ich potrzeb, rolą Rady Programowej jest przekazanie spójnych i ostatecznych zaleceń do decydentów zainteresowanych stron. Zgłoszone osoby będą w Radzie Programowej reprezentować punkt widzenia i kompetencje środowisk edukacji realizowanej poza edukacją formalną. Z ramienia „Sojusz na rzecz rozwoju edukacji pozaformalnej”, reprezentacji naszego sektora zrzeszającej organizacje branżowe, której PIFS jest inicjatorem i koordynatorem w Radzie Programowej zasiądą:

Bartosz Berendt, Prezes Izby Coachingu

Piotr Piasecki, Prezes Zarządu PIFS i Członek Rady Interesariuszy ZSK

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.