Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Rodzaj: On-line
Data wydarzenia: 05-12-19
Ilość dni: 1
[30.11]

Jak uwolnić się od konieczności stosowania tylko tradycyjnych warsztatów i umieć wpleść w nie pracę opartą na prawdziwych problemach uczestników i zaprosić ich do współpracy, jakiej nigdy wcześniej nie próbowali?

Jak zmienić kształt warsztatu i szkolenia, korzystając narzędzi z procesu Action Learning?

Jeżeli szukacie odpowiedzi na powyższe pytania zapraszamy już 5 grudnia 2019 r. o godz. 10:30 do udziału w webinarium EPALE.

W trakcie webinarium dowiesz się trzech rzeczy:

  • jakie cechy tego procesu mogą być użyte w trakcie warsztatu,
  • w jaki sposób to zrobić,
  • na jakich warsztatach i w jakim celu warto używać narzędzi z Action Learning.

Webinarium poprowadzi Tomasz Janiak - uczeń i nauczyciel. Jedyny w Polsce Master Action Learning Coach, dyrektor Polskiego oddziału Światowego Instytutu Action Learning i trener psychologiczny. Jako pierwszy Polak ukończył szkolenie dla coachów Action Learning w Nowym Jorku i od tamtej pory uczy alternatywnego podejścia do pracy grupowej, uczenia się umiejętności przywódczych i zespołowego rozwiązywania problemów. Szkoli zarówno początkujących adeptów pracy z grupami jak i doświadczonych trenerów, coachów i facylitatorów. W pracy i w życiu prywatnym zadaje dużo pytań, sporo się uśmiecha i nieustannie się uczy.

Rejestracja na webinarium
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.