Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Watchdog - samorządu gospodarczego Logo Projektu przepis na menadżera logo Facebook logo Serwisu You Tube
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[27.12.2019]

Zapraszamy do lektury najnowszych raportów PARP, które znajdują się w strefie "Dla Członków".

W części pn. "Baza wiedzy" umieściliśmy ostatnio dwa raporty PARP:

  • raport „Rynek pracy, edukacja, kompetencje, aktualne trendy i wyniki badań, listopad 2019” - w nim m.in. syntetyczne wyniki aktualnych badań i analiz dotyczących polskiego i międzynarodowego rynku pracy, informacje o aktualnej stopie bezrobocia w Polsce i poszczególnych regionach, przeciętnym zatrudnieniu w sektorze przedsiębiorstw, ilości wolnych miejsc pracy, przeciętnym wynagrodzeniu w sektorze przedsiębiorstw. Raport dotyczy okresu od 15 października do 14 listopada 2019 r.
  • raport „Analiza sposobów uczenia się dorosłych w miejscu pracy”, w którym znajdziecie Państwo podstawowe informacje na temat różnych form oraz stylów uczenia się dorosłych. W raporcie omówione zostały również metody uczenia się w miejscu pracy oraz bariery uczenia się osób dorosłych. Materiał zilustrowano licznymi przykładami praktycznych rozwiązań dotyczących edukacji dorosłych w różnych krajach świata.

Przypominamy, że zgodnie z nazwą ta część naszej strony internetowej dostępna jest jedynie po zalogowaniu i dedykowana Członkom naszej Izby.

Jeżeli ktoś z Państwa jeszcze nie korzystał z zasobów w tej strefie serdecznie zapraszamy. Znajduje się w niej nie tylko baza wiedzy, ale również wiele innych ciekawych informacji o bieżącym działaniu PIFS oraz webinaria, które pojawiły się u nas w ramach Wirtualnej akademii PIFS.

W przypadku problemów z dostępem prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym biurem /dane teleadresowe w zakładce Kontakt/.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.