Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Watchdog - samorządu gospodarczego Logo Projektu przepis na menadżera logo Facebook logo Serwisu You Tube
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[10.01]

W dniach 18-19 września 2019 roku w Warszawie w ramach Kongresu 4. KEP odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Po raz pierwszy cały drugi dzień Kongresu poświęcony został „Rozwojowi kompetencji menedżerskich”.

W programie tego dnia odbyła się m.in. debata liczących się i rozpoznawalnych ekspertów związanych z edukacją menedżerską i praktyków zarządzania. Uczestnicy odpowiadali na pytania: Dokąd zmierza rozwój menedżerów? Jakie wyzwania się z tym wiążą? W co powinien być „wyposażony” kompetentny menedżer w dobie digitalizacji i przemysłu 4.0? Jakie kompetencje decydują o skuteczności zarządzania firmą i sukcesie biznesowym?

Frekwencja podczas Kongresu był naprawdę wysoka i wszystkie pozycje programu cieszyły się powodzeniem wśród uczestników. To był wyjątkowy dzień, pełen emocji i wrażeń. Nasza Izba jako organizator Kongresu wraz z Partnerami cieszymy się, że temat jaki wybraliśmy wzbudził tak duże zainteresowanie.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego o drugim dniu Kongresu.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.