Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[10.02.2020]

Firma VCC złożyła kolejny wniosek o włączenie do ZSK nowej kwalifikacji „Projektowanie i prowadzenie treningu rozwoju kompetencji sprzedażowych”, a Ministerstwo Rozwoju ogłosiło konsultacje tego wniosku. Link, gdzie można znaleźć ogłoszenie, treść wniosku i formularz opinii.

Proponowana nazwa i treść wniosku wskazują, że także tę propozycję, obok sygnalizowanej przez nas niedawno, należy sytuować w obszarze naszego szczególnego zainteresowania i której dotyczy Sektorowa Rama Kwalifikacji Usług Rozwojowych – SRK UR. PIFS jest w trakcie przygotowywania opinii i uwag do tego wniosku. Z uwagi na istotność powiązań z obszarem ról trenerskich, zachęcamy do zapoznania się z wnioskiem i wzięcia udziału w konsultacjach.

Termin na składanie opinii mija 17 lutego br.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.