Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo Projektu przepis na menadżera logo Innowacja Edukacyjna Roku logo Facebook logo Linkedin logo Serwisu You Tube
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[25.03.2020]

Bardzo dziękujemy wszystkim tym, którzy tak licznie odpowiedzieli na naszą sondę ankietową. Udział prawie 500 firm, zarówno członków PIFS, jak też firm naszego sektora jeszcze niezrzeszonych, pozwolił na sporządzenia solidnej analizy sytuacji rynkowej na dzień 24 marca br., a do tego reprezentatywnej, bo jest to już solidna próba, oddająca bardzo wiernie strukturę naszego sektora i udział w nim firm różnej wielkości, realizujących działalność w różnych formach.

Te wyniki uwiarygadniają naszą argumentację i działania podejmowane w ostatnich dniach na rzecz wdrożenia jak najszybciej rozwiązań, które realnie mogą pomóc przedsiębiorcom naszej branży. Jak ważne okazuje się potwierdzenie w postaci twardych danych tego, co sygnalizowaliśmy już wcześniej w naszych wystąpieniach, jest spore zainteresowanie opinii publicznej i dziennikarzy tymi wynikami. Już we wtorek ukazały się w wydaniach internetowych prasy informacje o tych wynikach. Na przydładk RZ Puls Biznesu HR W kolejnych dniach powinno ich być więcej.

Ankietę przeprowadziliśmy w dniach 20-23 marca 2020 r. i wzięło w niej udział 472 firm.

Na dobry początek podajemy podział uczestników ankiety wg wielkości firmy:

  • mikroprzedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność – 229,
  • mała firma zatrudniająca do 9 osób – 176
  • średnia firma zatrudniająca do 250 osób – 54
  • duża firma zatrudniająca powyżej 250 pracowników - 13

Szczegółowe wyniki możecie Państwo sprawdzić klikając przycisk poniżej.

Otwórz raport

Ten przykład mobilizacji i aktywności środowiska w trudnych czasach stanowi optymistyczny dowód na potrzebę integracji i wspólnych działań, sprawdzanie się PIFS, największej i rozpoznawalnej reprezentacji sektora, jako platformy dla takich wspólnych działań na złe, ale także na dobre czasy.

Jeszcze raz dziękujemy!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.