Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo Projektu przepis na menadżera logo Innowacja Edukacyjna Roku logo Facebook logo Linkedin logo Serwisu You Tube
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[01.04.2020]

PARP opublikował Wytyczne dotyczące standardów świadczenia usług rozwojowych metodami zdalnego dostępu oraz monitoringu takich usług. Pisaliśmy o tym już we wcześniejszym artukule na naszej stronie.

Dokument ten określa warunki techniczne i organizacyjne niezbędne dla zachowania jakości usług świadczonych zdalnie, które publikowane będą w BUR. Pozwala on na niezwłoczne wdrożenie proponowanych rozwiązań, a także zapewnia skuteczny sposób prowadzenia monitoringu oraz umożliwia Operatorom PSF dokonanie ich rozliczenia, dając zapewnienie o kwalifikowalności ponoszonych wydatków.

Przedstawione w Wytycznych rozwiązania są możliwe do natychmiastowego zastosowania. W celu zapewnienia oczekiwanego poziomu jakości usług publikowanych w BUR dopuszcza się możliwość dokonywania modyfikacji sformułowanych w Wytycznych zasad, w odpowiedzi na dalszy rozwój sytuacji, której nie jesteśmy w stanie przewidzieć, o czym PARP będzie informowała na portalu BUR. Agencja prosi o bieżące śledzenie Aktualności BUR.

Dziękujemy za Wasze uwagi i sugestie odnośnie funkcjonowania BUR, Operatorów i innych kwestii związanych z usługami dofinansowanymi. Jako zespół Polskiej Izby Firm Szkoleniowych dokładamy starań, by na bieżąco reagować w Ministerstwie i PARP. Po interwencji PIFS wprowadzono kolejne zmiany w regulaminie BUR. Zapraszamy do zapoznania się z aktualizacją Regulaminu BUR i usług świadczonych zdalnie.

UWAGA! - To co dla nas ważne to kwestia rejestrowania i nagrywania szkolenia i uczestników pkt. 3

Szczegóły wytycznych
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.