Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe Logo Projektu przepis na menadżera logo Innowacja Edukacyjna Roku logo Facebook logo Linkedin logo Serwisu You Tube
Status: Aktualne
Rodzaj: On-line
Data wydarzenia: 17-04-20
Miasto: Webinarium on-line
Ilość dni: 1

Zapraszamy na kwietniowe „Śniadania z biznesem”, tym razem z uwagi na ograniczenia związane z epidemią, spotkanie będzie miało formę on-line.

„Śniadania z biznesem” to spotkania dedykowane przedstawicielom branży rozwojowej, cieszące się dużym zainteresowaniem. Prowadzone są przez Bożenę Ziemniewicz - Pełnomocnika Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz ambasador projektu "Przepis na Rozwój".

Podczas spotkania omówione zostaną zasady udziału w projekcie "Przepis na rozwój 3" oraz korzyści płynące z realizacji usług w ramach projektu. Przedstawione również zostaną możliwości świadczenia usług rozwojowych poprzez Bazę Usług Rozwojowych PARP i jakości świadczonych usług, z uwzględnieniem aktualnej sytuacji związanej z epidemią.

Spotkania odbędą się z wykorzystaniem platformy ZOOM.
Dostęp do platformy zostanie przesłany zapisanym osobom dzień wcześniej drogą mailową.
Prosimy o podanie aktualnego adresu mailowego podczas rejestracji.

Liczba osób uczestniczących w spotkaniu jest ograniczona.

Projekt „Przepis na Rozwój” jest skierowany do właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich łódzkich przedsiębiorstw, którzy chcą rozwijać firmę i zwiększać kompetencje. Opiera się na dofinansowaniu usług rozwojowych (szkolenia, doradztwo, coaching, studia podyplomowe itp.) nawet do 80% ich wartości, w ramach tzw. bonów rozwojowych. Dzięki bonom można dofinansować usługę rozwojową wybraną wedle uznania przedsiębiorcy. Usługi, które są dofinansowane dostępne są w BUR.

Liderem projektu jest firma HRP, a partnerami Polska Izba Firm Szkoleniowych oraz Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa.

Zapraszamy do udziału. Poniżej linki do rejestracji w wybranych terminach.

Zarejestruj się na 10.04.2020

Zarejestruj się na 17.04.2020

Zarejestruj się na 24.04.2020

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.