Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Rodzaj: On-line
Data wydarzenia: 08-05-20
Miasto: Webinarium on-line
Ilość dni: 1

Zapraszamy na majowe i czerwcowe „Śniadania z biznesem”, tym razem z uwagi na ograniczenia związane z epidemią, spotkanie będzie miało formę on-line.

„Śniadania z biznesem” to spotkania dedykowane przedstawicielom branży rozwojowej, cieszące się dużym zainteresowaniem. Prowadzone są przez Bożenę Ziemniewicz - Pełnomocnika Zarządu Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz ambasador projektu "Przepis na Rozwój".

Podczas spotkania omówione zostaną zasady udziału w projekcie "Przepis na rozwój 3" oraz korzyści płynące z realizacji usług w ramach projektu. Przedstawione również zostaną możliwości świadczenia usług rozwojowych poprzez Bazę Usług Rozwojowych PARP i jakości świadczonych usług, z uwzględnieniem aktualnej sytuacji związanej z epidemią.

Spotkania odbędą się z wykorzystaniem platformy ZOOM.
Dostęp do platformy zostanie przesłany zapisanym osobom dzień wcześniej drogą mailową.
Prosimy o podanie aktualnego adresu mailowego podczas rejestracji.

Liczba osób uczestniczących w spotkaniu jest ograniczona.

Projekt „Przepis na Rozwój” jest skierowany do właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich łódzkich przedsiębiorstw, którzy chcą rozwijać firmę i zwiększać kompetencje. Opiera się na dofinansowaniu usług rozwojowych (szkolenia, doradztwo, coaching, studia podyplomowe itp.) nawet do 80% ich wartości, w ramach tzw. bonów rozwojowych. Dzięki bonom można dofinansować usługę rozwojową wybraną wedle uznania przedsiębiorcy. Usługi, które są dofinansowane dostępne są w BUR.

Liderem projektu jest firma HRP, a partnerami Polska Izba Firm Szkoleniowych oraz Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa.

Zapraszamy do udziału. Poniżej linki do rejestracji w wybranych terminach.

Zarejestruj się na 8.05.2020

Zarejestruj się na 15.05.2020

Zarejestruj się na 29.05.2020

Zarejestruj się na 5.06.2020

Zarejestruj się na 12.06.2020

Zarejestruj się na 19.06.2020

Zarejestruj się na 26.06.2020

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.