Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1

[22.01] PIFS skierował do MEN uwagi i obszerne propozycje w odpowiedzi na prośbę MEN związaną z rozpoczętym procesem konsultacji nowelizacji ustawy o ZSK. Dwa lata, jakie minęły od wejścia w życie nowej regulacji, w pełni potwierdzają pogląd PIFS, że jej nowelizacja jest konieczna, aby ZSK rozwijał się i upowszechniał zgodnie z jego ideą i oczekiwaniami interesariuszy. Izba należy do najaktywniejszych podmiotów kształtujących rozwiązania systemu i formułujących propozycje w tym zakresie. Mamy bowiem świadomość kluczowej roli sektora w funkcjonowaniu ZSK i wpływu, jaki ZSK może mieć na rozwój i profesjonalizację rynku usług rozwojowych. Konsekwentnie opowiadamy się za szerokim zakresem nowelizacji i staramy się przekonać do naszych propozycji wszystkich zainteresowanych.

O przebiegu dalszych prac i dyskusji będziemy informować na bieżąco.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.