Przeczytaj
Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0 Logo Dni Uczenia się Dorosłych Sektorowa Rada ds.Kompetencji Usługi Rozwojowe logo Innowacja Edukacyjna Roku
Status: Aktualne
Ilość dni: 1
[25.05.2020]

Koleżanki i Koledzy!

W odpowiedzi na Wasze liczne pytania związane ze statusem organizacji szkoleń stacjonarnych w warunkach nieustannie zmieniających się regulacji mających przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się epidemii COVID-19, Zarząd Polskiej Izby Firm Szkoleniowych prezentuje następujące stanowisko:

W aktualnym stanie prawnym, biorąc także pod uwagę ostatnie regulacje, takie jak Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 14 maja br. (Dz. U. 2020 poz. 871 i 872) regulujące warunki działalności placówek systemu oświaty, ale przede wszystkim Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 16 maja br. (Dz. U. 2020, poz. 878), nie ma formalno-prawnych przeszkód prowadzenia działalności polegającej na świadczeniu usług rozwojowych z bezpośrednim udziałem uczestników i osób prowadzących.

Treść pisma

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.